PetFriend почав свою історію 12 років тому, маленьким магазинчиком зоотоварів с величезним ентузіазмом і бажанням зробити хвостиків та їх господарів щасливими. З любов`ю та турботую завжди обиралися корма та засоби догляду, що стало за основу досвіду та накопичених знань, а оцінка та довіра безлічі клієнтів - підтримкою для розвитку!
Маючи багаторічний досвід догляду за домашніми тваринами, ми з радістю проконсультуємо Вас з питань харчування, догляду, лікування та утримання Ваших улюбленців. Завжди раді та чекаємо вас на Закревского,12 в ЕКО маркеті, ,Степана Бендеры,23 у "Городок" та на наших сторінках в соціальних мережах!)
 

Наші принципи та цінності

Соціальна відповідальність

Завжди шукаємо найбільш екологічні товари, сортуємо відходи, намагаємося мінімізувати використання пакетів. Частину прибутку ми інвестуємо в здоров'я нашої планети і допомогу безпритульним тваринам.

Мінімалізм та незалежність

У нас немає всіх зоо-товарів!
У нас є тільки перевірені досвідом товари, і корми, що відповідають нормам харчування, без небезпечних домішок. У продажу у Pet Friend тільки те, що ми можемо впевнено рекомендувати своїм друзям!

 

Безмежна любов

Ми щиро любимо братів наших менших, і намагаємося відібрати для них тільки найкраще і найкорисніше

Постійний розвиток

Неможливо вивчити всю інформацію в світі, але ми намагаємося кожен день поповнювати свою базу знань про утримання, годування і виховання домашніх тварин. Ми можемо дати багато корисних порад, проте, настійно рекомендуємо радитися з ветеринаром! Перед покупкою лікувального корму обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем!
Ми також працюємо над поліпшенням нашого сайту і сервісу, і вдячні за зворотній зв'язок!